Horecabier

Horecabier is sinds 2005 gebrouwen bij een gerenommeerde brouwerij in Nederland. Het is een categorie I pilsener, net als alle andere Nederlandse biermerken als Heineken, Grolsch en Hertog Jan. Horecabier GOUD Premium pilsener heeft een heerlijke, herkenbare Nederlandse pilsener, smaak en 5% alcohol. 

Horecabier zal elke smaaktest glansrijk doorstaan. Zelfs kenners zullen weinig tot geen verschil proeven met het bier van de grote Nederlandse brouwers. Het heeft een prachtige, neutrale goudtint en een zalig, gemiddeld bittertje.

Vanaf 2017 introduceert Horecabier ook Horecabier ZILVER. Ook dit bier wordt afgevuld bij een gerenommeerde brouwerij. Het is een kwaliteitsbier met een verfrissende herkenbare smaak en 4,8 vol.% alcohol. Horecabier Zilver heeft een prachtige schuimkraag en een stevig bittertje. Omdat de accijns en de productie kosten bij dit bier lager liggen kunnen we dit bier nog goedkoper aanbieden.

* Horecabier is geen evenementenbier met een lager percentage alcohol.
* Horecabier goud is een categorie I pilsener afkomstig van een Nederlandse gerenommeerde brouwerij.
* Horecabier is nauwelijks/niet te onderscheiden van de grote Nederlandse biermerken.
* Horecabier is goedkoper omdat u niets voor marketing, inventaris, aankleding of bruikleen betaald.

Degen Dranken is de regionale leverancier van Horecabier.

http://www.horecabier.nl

 


Terug naar overzicht